Středočeský
krajský svaz házené

Rozpis soutěže Přebor starších žáků

14.9. - pořadatel Úvaly B

14.9.2019 09:00 CN008 Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá p.B. Jakub Janíček, Marián Šiška,

6.10. pořadatel Úvaly A

6.10.2019 10:00 CN031 Sokol Úvaly A - Sparta Kutná Hora Jiří Svítek, Libor Skružný,
6.10.2019 11:00 CN032 TJ AŠ Mladá Boleslav - Sparta Kutná Hora Jiří Svítek,
6.10.2019 12:00 CN033 Sokol Úvaly A - TJ AŠ Mladá Boleslav Jiří Svítek,

6.10. pořadatel Hostivice

6.10.2019 10:00 CN034 Lions Hostivice - TJ Sokol Bělá p.B. Vojtěch Beňuš, Marián Šiška,
6.10.2019 11:30 CN035 Lions Hostivice - Házená Mělník Vojtěch Beňuš, Marián Šiška,

6.10. pořadatel Zruč

6.10.2019 11:00 CN036 Jiskra Zruč n.S . - Sokol Úvaly B Jiří Dolejší, Aleš Dolejší,

13.10. pořadatel Bělá

13.10.2019 09:00 CN037 TJ Sokol Bělá p.B. - Spartak Příbram Karel Liška,
13.10.2019 10:00 CN038 TJ AŠ Mladá Boleslav - Sokol Kostelec n.L. Karel Liška,
13.10.2019 11:00 CN039 TJ Sokol Bělá p.B. - TJ AŠ Mladá Boleslav Karel Liška,

12.10. pořadatel Hostivice

12.10.2019 10:00 CN043 Lions Hostivice - Jiskra Zruč n.S . Jakub Janíček, Vilém Novotný,
12.10.2019 11:30 CN044 Jiskra Zruč n.S . - HC Kolín Jakub Janíček, Vilém Novotný,
12.10.2019 13:00 CN045 HC Kolín - Lions Hostivice Jakub Janíček, Vilém Novotný,

20.10. pořadatel Zruč

20.10.2019 09:00 CN049 Jiskra Zruč n.S . - Házená Mělník
20.10.2019 10:10 CN050 TJ AŠ Mladá Boleslav - Házená Mělník
20.10.2019 11:20 CN051 Jiskra Zruč n.S . - TJ AŠ Mladá Boleslav

19.10. pořadatel Kutná Hora

19.10.2019 09:00 CN046 Sparta Kutná Hora - HC Kolín Tomáš Horák, Jaroslav Valeš,
19.10.2019 10:10 CN047 HC Kolín - TJ Sokol Bělá p.B. Tomáš Horák, Alois Salák,
19.10.2019 11:20 CN048 Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Bělá p.B. Alois Salák, Jaroslav Valeš,

19.10. pořadatel Úvaly A

19.10.2019 09:00 CN052 Sokol Úvaly A - Lions Hostivice Daniel Bossanyi, Michael Ransdorf,
19.10.2019 10:00 CN053 Sokol Úvaly B - Sokol Kostelec n.L. Michael Ransdorf,
19.10.2019 11:00 CN054 Lions Hostivice - Spartak Příbram Daniel Bossanyi, Michael Ransdorf,
19.10.2019 12:00 CN055 Sokol Úvaly A - Sokol Úvaly B Michael Ransdorf,