Středočeský
krajský svaz házené

21.9.2017 otevřeno: 73 x

Turnaj mini 4+1 v Kutné Hoře - 23.9.2017

Rozlosování turnaje mini 4+1 v Kutné Hoře dne 23.9. 2017

SPOLEČNÝ   PŘEBOR  minižáků  v  házené  4 + 1

 

POŘADATEL: TJ SPARTA Kutná Hora – oddíl házené.

MÍSTO: sportovní hala BIOS Puškinská 617, Kutná Hora.

POVRCH: palubovka.

DATUM: sobota 23. září 2017.

HRACÍ DOBA: 1 x 8 minut.

SYSTÉM: 2 skupiny – po 8 týmech a v nich každý odehraje 6 utkání.

TECH.USTANOVENÍ: miniházená 4+1, bez ukazatelů skóre a bez samostatných nájezdů.

ÚČASTNÍCI: 16 týmů minižáků – HÁZENÁ Mělník 1+2, HBC Jičín 1+2, HC Kolín 1+2, JISKRA Zruč 1+2,

                                                            SOKOL Bělá, SOKOL Úvaly 1+2, TJ Náchod 1+2, SPARTAK

                                                            Příbram a SPARTA Kutná Hora 1+2.

ČASOVÝ PROGRAM:

Hřiště č.1

    1.

9,00

Kutná Hora 1

Kolín 2

    2.

9,10

Zruč 1

Úvaly 2

    3.

9,20

Jičín 1

Bělá

    4.

9,30

Mělník 2

Náchod 2

    5.

9,40

Kutná Hora 1

Zruč 1

    6.

9,50

Úvaly 2

Jičín 1

    7.

10,00

Bělá

Mělník 2

    8.

10,10

Kolín 2

Náchod 2

    9.

10,20

Jičín 1

Kutná Hora 1

  10.

10,30

Mělník 2

Úvaly 2

  11.

10,40

Zruč 1

Kolín 2

  12.

10,50

Náchod 2

Bělá

  13.

11,00

Zruč 1

Jičín 1

  14.

11,10

Kutná Hora 1

Mělník 2

  15.

11,20

Úvaly 2

Náchod 2

  16.

11,30

Kolín 2

Bělá

  17.

11,40

Mělník 2

Zruč 1

  18.

11,50

Náchod 2

Kutná Hora 1

  19.

12,00

Kolín 2

Jičín 1

  20.

12,10

Bělá

Úvaly 2

  21.

12,20

Jičín 1

Mělník 2

  22.

12,30

Zruč 1

Náchod 2

  23.

12,40

Kutná Hora 1

Bělá

  24.

12,50

Kolín 2

Úvaly 2

Hřiště č.2

    1.

9,00

Kolín 1

Kutná Hora 2

    2.

9,10

Zruč 2

Úvaly 1

    3.

9,20

Jičín 2

Mělník 1

    4.

9,30

Náchod 1

Příbram

    5.

9,40

Kolín 1

Zruč 2

    6.

9,50

Úvaly 1

Jičín 2

    7.

10,00

Mělník 1

Náchod 1

    8.

10,10

Kutná Hora 2

Příbram

    9.

10,20

Jičín 2

Kolín 1

  10.

10,30

Náchod 1

Úvaly 1

  11.

10,40

Zruč 2

Kutná Hora 2

  12.

10,50

Příbram

Mělník 1

  13.

11,00

Zruč 2

Jičín 2

  14.

11,10

Kolín 1

Náchod 1

  15.

11,20

Úvaly 1

Příbram

  16.

11,30

Kutná Hora 2

Mělník 1

  17.

11,40

Náchod 1

Zruč 2

  18.

11,50

Příbram

Kolín 1

  19.

12,00

Kutná Hora 2

Jičín 2

  20.

12,10

Mělník 1

Úvaly 1

  21.

12,20

Jičín 2

Náchod 1

  22.

12,30

Zruč 2

Příbram

  23.

12,40

Kolín 1

Mělník 1

  24.

12,50

Kutná Hora 2

Úvaly 1

              

               13,00  -  konec posledního utkání, zakončení turnaje.