Středočeský
krajský svaz házené

5.10.2017 otevřeno: 52 x

Turnaj mini 4+1 v Bělé pod Bezdězem - 8.10.2017

Rozlosování turnaje mini 4+1 v Bělé pod Bezdězem dne 8.10. 2017

           Turnaj mini, neděle 8.10.2017

 

Minižáci – 1x 8 minut /bez skóre,nájezdů/

 

SKUPINA I – hřiště č.1

TJ Sokol Bělá p.B.

Wendy Mělník II

TJ Náchod II

TJ Náchod III

Sokol Zbraslavice

Sokol Úvaly II

HC Kolín II                                

HC TJ AŠ Ml.Boleslav

 

Skupina II – hřiště č.2

Jiskra Zruč

Wendy Mělník I

HC Kolín I

TJ Náchod I

Sp.Příbram

Sp.Kutná Hora

Sokol Úvaly I

 

 

 

09:00 TJ Sokol Bělá p.B. I – HC TJ AŠ Ml.Boleslav

      Wendy Mělník I – Sokol Úvaly I

 

09:10 Wendy Mělník II – TJ Kolín II

      HC Kolín I – Sp.Kutná Hora

 

09:20 TJ Náchod II – Sokol Úvaly II

      TJ Náchod I – Sp.Příbram

 

09:30 TJ  Náchod III – Sokol Zbraslavice

      Sp.Kutná Hora – TJ Náchod I

 

09:40 HC TJ AŠ Ml.Boleslav – Sokol Zbraslavice

      Sokol Úvaly I – HC Kolín I

 

09:50 Sokol Úvaly II – TJ Náchod III

      Jiskra Zruč – Wendy Mělník I

 

10:00 HC Kolín II – TJ Náchod II

      HC Kolín I – Jiskra Zruč

 

10:10 TJ Sokol Bělá p.B. – Wendy Mělník II

      TJ Náchod I – Sokol Úvaly I

 

10:20 Wendy Mělník II – HC TJ AŠ Ml.Boleslav

      Sp.Příbram – Sp.Kutná Hora

 

10:30 TJ Náchod II - TJ Sokol Bělá p.B.

      Sokol Úvaly I – Sp.Příbram

 

10:40 TJ Náchod III – HC Kolín II

      Jiskra Zruč - TJ Náchod I

 

10:50 Sokol Zbraslavice – Sokol Úvaly II

      Wendy Mělník I – HC Kolín I

 

11:00 TJ AŠ Ml.Boleslav – Sokol Úvaly II

      TJ Náchod I – Wendy Mělník I

 

11:10 HC Kolín II – Sokol Zbraslavice

      Sp.Příbram – Jiskra Zruč

 

11:20 TJ Sokol Bělá p.B.- TJ Náchod III

      Sp.Kutná Hora – Sokol Úvaly I

     

11:30 Wendy Mělník II - TJ Náchod II

      Jiskra Zruč – Sp.Kutná Hora

 

11:40 TJ Náchod II - TJ AŠ Ml.Boleslav

      Wendy Mělník I – Sp.Příbram

 

11:50 TJ Náchod III – Wendy Mělník II

      HC Kolín I – TJ Náchod I

 

12:00 Sokol Zbraslavice - TJ Sokol Bělá p.B.

      Sp.Příbram – HC Kolín I

 

12:10 Sokol Úvaly II – HC Kolín II

      Sp.Kutná Hora - Wendy Mělník I

 

12:20 TJ AŠ Ml.Boleslav – HC Kolín II

      Sokol Úvaly I – Jiskra Zruč

 

12:30 TJ Sokol Bělá p.B. - Sokol Úvaly II

      Wendy Mělník II – Sokol Zbraslavice         hřiště č.2

     

12:40 TJ Náchod III - HC TJ AŠ Ml.Boleslav

      Sokol Zbraslavice – TJ Náchod II            hřiště č.2

 

12:50 Sokol Úvaly II - Wendy Mělník II

      HC Kolín II - TJ Sokol Bělá p.B.            hřiště č. 2