Středočeský
krajský svaz házené

12.6.2019 otevřeno: 682 x

Termíny turnajů minižáctva 4+1 - podzim 2019

V článku najdete termínovou listinu minižactva (2009 a 2010)

Účastníci (13) - Kutná Hora, Zruč n.S., Kostelec n.L., Ml.Boleslav, Příbram, Kolín, Úvaly, Běláp.B., Mělník, Hostivice, Neratovice, Turnov, Poděbrady

Termíny turnajů jsou uvedeny v tabulce, každé družstvo uspořádá turnaj a v každém kole se hrají 2 turnaje. V jarní části soutěže se budou konat kromě turnajů 4+1 i doplňkové turnaje v miniházené 6+1.

 

Seznam  terminů minižáků 4+1:

14.-15.9.2019 1. kolo Kostelec nad Labem 14.9. Zruč nad Sázavou 14.9.  
28.-29.9.2019 2. kolo Kolín 28.9. Příbram 29.9.  
12.-13.10.2019 3. kolo Bělá 12.10. Mladá Boleslav 13.10.  
2.-3.11.2019 4. kolo Mělník 2.11. Kutná Hora 2.11.  
16.-17.11.2019 5. kolo Hostivice 16.11. Úvaly 17.11. Neratovice 21.12.

Přihlášená družstva na jednotlivé turnaje

pořadatel: Kostelec nad Labem +2 sobota 14.9.2019   pořadatel: Zruč nad Sázavou sobota 14.9.2019
počet týmů Přihlášené oddíly     počet týmů Přihlášené oddíly  
2 Úvaly     3 Kutná Hora  
2 Mělník     1 Handball club Kolín  
1 Mladá Boleslav     3 Zruč nad Sázavou  
2 Bělá     0    
2 Příbram     0    
11 celkem týmů     7 celkem týmů  
             
             
pořadatel: Kolín +1 sobota 28.9.2019   pořadatel: Příbram neděle 29.9.2019
počet týmů Přihlášené oddíly     počet týmů Přihlášené oddíly  
3 Kutná Hora     2 Kostelec n.L.  
2 Úvaly     2 Mělník  
2 Zruč nad Sázavou     2 Příbram  
1 Mladá Boleslav     0    
2 Bělá     0    
1 Turnov      0    
12 celkem týmů     6 celkem týmů  
             
             
pořadatel: Bělá pod Bezdězem +3 sobota 12.10.2019   pořadatel: Mladá Boleslav +2 neděle13.10.2019
počet týmů Přihlášené oddíly     počet týmů Přihlášené oddíly  
1 Handball club Kolín     3 Kutná Hora  
1 Kostelec n.L.     2 Příbram  
2 Zruč nad Sázavou     2 Mělník  
2 Tj Turnov     2

Úvaly 

 
1 Liberec Handball     1 Poděbrady   
10 celkem týmů     12 celkem týmů  
             
             
pořadatel: Mělník +2 sobota 2.11.2019   pořadatel: Kutná Hora +4 sobota 2.11.2019
počet týmů Přihlášené oddíly     počet týmů Přihlášené oddíly  
2 Kostelec n.L.     1 Handball club Kolín  
1 Mladá Boleslav     2 Úvaly  
2 Bělá     2 Zruč nad Sázavou  
2

TJ Turnov

    2 Příbram  
1 Poděbrady      0    
10 celkem týmů     11 celkem týmů  
             
             
pořadatel: Hostivice sobota 16.11.2019   pořadatel: Úvaly +3 neděle 17.11.2019
počet týmů Přihlášené oddíly     počet týmů Přihlášené oddíly  
3 Kutná Hora     1 Handball club Kolín  
2 Příbram     2 Zruč nad Sázavou  
2 Mělník      2 Bělá  
0       1 Kostelec nad L.   
0       1 Mladá Boleslav   
7 celkem týmů     10 celkem týmů  
             
             
pořadatel: Neratovice 21.12.2019        
počet týmů Přihlášené oddíly          
2 Kostelec n.L.          
1 Handball Club Kolín dle datumu        
2 Příbram          
2 Mělník          
2 Bělá  dle datumu        
9 celkem týmů