Středočeský
krajský svaz házené

Diskusní fórum

Ptejte se členů Exekutivy Středočeského krajského svazu házené na to, co vás zajímá... (získání odpovědi výrazně urychlíte zasláním krátkého upozornění na e-mail lskruzny@seznam.cz)

Jméno *
E-mail *
Text *
* Vyplnit povinně
 

Odpovědi

14.11.2013 ptal(a) se: Foltýnová Magdalena
Dobrý den,zajímalo by mne proč nejsou dopsané výsledky z přeboru ml.žaček z 27.10 z Turnova. Jedná se o výsledky zápasů TJ Sokol Bělá -Pardubice a Bělá - K.Hora. Děkuji Magda
odpovídal(a): L. Skružný
Dobrý den, děkuji za krásný dotaz. Výsledky utkání zadává vždy pracovník klubu, který je uveden na zápisu jako domácí. V případě Vašeho dotazu se tedy v obou případech jedná o Sokol Bělá p.B., což je shodou okolností i Váš mateřský klub. Proto bych doporučil obrátit se na vašeho klubového redaktora, který jako jediný může vstupovat do systému Handballnet a je jeho povinností tyto výsledky nejpozději první pracovní den zadat. Určitě Vám důvod sdělí... My můžeme výsledky zadat také, informace o utkání ale získáme až z originálů od rozhodčích, které dorazí až po několika dnech. Můžeme pochopitelně pokutovat klub, který výsledky včas nezadává. Ale to asi nechcete... :-)
24.06.2013 ptal(a) se: Radka
Dobrý den, ráda bych, aby se můj 8mi letý syn věnoval házené.Ovšem bydlíme v Kladně, kde není žádný aktivní klub.Doporučili byste mi nějakou možnou alternativu?Nejbližší dojíždění?Děkuji za odpověď.
odpovídal(a): L. Skružný
Dobrý den, bohužel dříve na házenkářsky bohatém Kladně a okolí (Libušín, Stochov) se dnes házená nehraje. Doporučit Vám mohu v této chvíli jen Duklu Praha, sídlí v Praze 6, na Julisce.
05.04.2013 ptal(a) se: Miroslav Daniel Novotný
Dobrý den. Je mi 20let a jsem z Rakovníka. Je už pro mne pozdě začít dělat profesionálně nějaký sport, ale házená se mi líbí a rád bych se jí věnoval alespoň pro zábavu. Nevíte ve středočeském kraji o nějakém klubu, co by mi umožnil si občas zahrát, či se k nim přidat? Díky moc!
odpovídal(a): L. Skružný
Dobrý den, ve Středočeském kraji v okolí Rakovníka nemáme žádný aktivní klub. Býval v Lužné, ten ale zanikl v devadesátých letech... Doporučit Vám mohu nejbližší místa, to znamená Žatec, Louny. Kontakty najdete na stránkách Ústeckého svazu.
29.03.2013 ptal(a) se: Borec
Dobrý den, myslíte že 50 Kč pokuty za nezadání výsledku na Handball.net něco vyřeší ? Já bych nastavil pokuty podle sazebníku ČSH. Myslím si že by se oddíly k zadávání výsledků zachovaly jinak než je doposud.Je smutné když se mistrovský zápas nebo turnaj pořádá např. v neděli aby v pátek nebyly ještě zadané výsledky.
odpovídal(a): L.Skružný
Dobrý den, obávám se, že žádná pokuta tento problém nevyřeší. V klubech tuto činnost vykonávají dobrovolní funkcionáři. Přístup do systému má jen jeden a může se stát, že z pracovních nebo jiných důvodů na to zrovna ten dotyčný nemá čas. Nebo zápis od trenéra dostane pozdě, může být nečitelná kopie... Je třeba si také uvědomit, že kompletní zadání jednoho bezproblémového zápisu trvá kolem 10 minut. Když je jich potřeba zadat po víkendu třeba pět nebo i víc... Souhlasím ale s Vámi, že je to smutné.
16.10.2012 ptal(a) se: Martin Sedláček
Dobrý den, je možno získat více informací k "Projektu Házená pro všechny", viz článek na http://www.svaz.chf.cz/content.aspx?contentid=9431. Možná, že je už po boji, ale budu vděčný za informaci. S pozdravem M. Sedláček Mělník
odpovídal(a): L. Skružný
Dobrý den, hlavním cílem tohoto projektu je rozšíření počtu dětí, které se v rámci povinné školní docházky seznámí s házenou, resp. miniházenou, a s tím spojené rozšíření počtu školních lig a škol do tohoto projektu zapojených. Veškeré informace k tomuto projektu mají zástupci klubu Wendy Mělník, kteří se do něho zapojili. Koordinátorem pro náš kraj je pan Michael Haramul (misa.haryky@seznam.cz), na kterého se můžete obrátit s konkrétním dotazem a případně i nabídkou na spolupráci
24.07.2012 ptal(a) se: Jana Čábelková
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli ve středočeském kraji funguje nějaká oblastní soutěž v házené žen. Děkuji
odpovídal(a): L. Skružný
Dobrý den, bohužel v kraji soutěž žen nemáme. Družstvo Wendy Mělník startuje v soutěži řízené Pražským svazem házené...